(Видео) Теа Таировиќ повторно ја китат со пари, ѝ фрлаат банкноти во градите

Познатата пејачка Теа Таировиќ на еден од последните настапи доживеа нешто што ретко кој од нејзините колеги и колешки го доживува.

Имено, таа од сите страни беше опкружена со банкноти, кои летале насекаде околу неа, а гостите од локалот каде што пеела не ги штеделе парите со кои ја украсувале.

Во еден момент ја „гаѓале“ со пари во глава, што воопшто не и пречело на Теа, па продолжила да пее, но и да се извртува во ритамот на музиката, додека со двете раце ги фаќала парите.

Во продолжение погледнете како изгледаше ова. Теа неодамна изјави дека не и пречи да ја нарекуваат „кралица на бакшишите“.

-Не ми пречи да ме нарекуваат така, на тоа гледам како на нешто добро и награда, бидејќи во тој момент успеав да ги расположам луѓето на прославата. Тоа не е лоша работа, рече таа.

(Фото) Северина позираше по тагна и го покажа совршениот задник

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која многу нејзини обожаватели остави без здив.

На фотографијата Северина позира речиси целосно гола, па очигледно е зошто оваа објава привлече големо внимание.

На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

(Фото) Актерката го прослави роденденот на бикини

Кејт Босворт докажа дека изгледа подеднакво добро како и во тинејџерските години кога во понеделникот, на својот 39. роденден, сподели видео од славеничкиот ден.

Русокосата актерка ги покажа стомачните мускули и извајани раце во бикини додека јава боса на коњ.

Ѕвездата, која носеше сличен костим за капење пред 20 години во филмот Blue Crush, сега ужива на плажа со бел песок и кристално чиста вода.

„Ова е 39 :“, ја наслови Кејт својата роденденска објава, додавајќи емотикони со сурфери, сини срца и ѕвезди.

Во роденденската објава, Кејт го канализира нејзиниот лик Ен Мари од Blue Crush.

(Фото) Ријана позираше во црвена танга и мрежести хулахопки

Сексапилната пејачка ја промовираше новата колекција на долна облека и шминка посветена за Денот на вљубените.

Во описот на нејзината објава стои: „Напиши ми љубовно писмо, срце“.

Реакциите кај обожавателите се позитивни и полни со комплименти. Според Forbes, Ријана има статус на милијардерка, нето вредноста на нејзиниот имот изнесува 1,7 милијарди долари благодарение на нејзината музика, глума и брендови на козметика и долна облека.

Популарно