(Фото) Бритни Спирс го остави светот „без текст“

Сите се надеваа дека познатата Бритни Спирс, откако ќе се ослободи од оковите на долгогодишното старателство, ќе води помирен живот со својот вереник, но пејачката одлучи да го остави светот „без текст“.

Имено, Спирс на социјалните мрежи ги шокираше своите милиони следбеници, објавувајќи неколку фотографии на кои е целосно гола.

Фотографиите се направени за време на одморот во Мексико, каде таа била со своето момче Сем Асгари, непосредно пред да забремени.

– Фотографијата е направена кога последен пат бев во Мексико, пред да забременам. Зошто изгледам 10 години помлада на одмор?

Веднаш се соочи со лавина негативни коментари, речиси никој не напиша убав збор. Фановите ја потсетија дека не им дава добар пример на синовите кои се тинејџери и многу лесно можат да ги видат нејзините објави на социјалната мрежа „Инстаграм“.

Меѓутоа, многумина се прашуваа и што се случи со Сем. Поединци го молеа да не размислува за парите и врските кои доаѓаат со Бритни, туку да се обиде да ја спречи да се однесува на начин кој може да и наштети.

Сем Асгари е фитнес тренер и актер, би се рекло во обид, кој е 13 години помлад од Бритни Спирс. Неодамна се вери со пејачката, а сега го очекуваат првото заедничко дете.

(Фото) Наоми Кембел ги остави сите без здив со својот изглед во Кан

Меѓу многуте ѕвезди што годинава дојдоа на Канскиот филмски фестивал е и славната манекенка Наоми Кембел.

Со неа и со непознатиот маж е и нејзината едногодишна ќерка, која вешто ја крие од очите на јавноста. Тие беа фотографирани додека шетаат во лежерно издание.

Инаку, таа се појави и на црвениот тепих во раскошна креација на модната куќа „Валентино“ привлекувајќи ги погледите на присутните.

(Фото) Позата „работи од дома“ го стаписа светот

Прво што треба да направите е да проверите дали видео повикот со работодавачот и вашите колеги и понатаму трае…

Доколку отсекогаш сте сакале да ги ставите хартиите и документите под маса пред да започнете со акција, а ве загрижувало тоа да не добиете отказ, сега имате шанса да си ја остварите вашата фантазија.

Пробајте ја се*с позата ‘работи од дома’ и бидете си сам свој шеф.

Меѓутоа, прво мора да проверите дали видео повикот и понатаму трае или пак едноставно целосно да го исклучите вашиот лаптоп.

За да ја усовршите оваа поза, приближете се до вашата работна маса дома, а вашиот партнер поставете го на стол, свртете го така што грбот да му се потпира на столот, и на него да се потпира со неговите надлактици.

Жената потоа треба да седне на неговиот полов орган, свртена со грбот кон нејзиниот партнер. Таа треба исто така со рацете да се држи на наслонот од столот, а нејзините нозе треба да бидат поставени на неговите.

(Фото) Згодната Албанка ги распушти голите природни гради

Нови провокативни фотографии на популарната пејачка Рита Ора. 

Пејачката Рита Ора често со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм споделува моменти од приватниот живот, а сега објави фотографии на кои успеала малко што да сокрие.

Имено, пејачката објави серија фотографии на кои позира во црн проѕирен топ со жолти детали, а низ средината се протегаат конци од врвки.

Рита проѕирниот топ го носи без градник и на тој начин ги покажа своите природни гради.

„Најдете ја вашата светлина по долг ден, тоа е она што го велам“, напиша таа во описот под објавата.

Популарно