(Фото) Александра Накова на свадба отиде со максимално провокативен фустан

По велигденските пости, започнаа да се одржуваат свадбените прослави, па дел од познатите Македонци ги гледаме и како гости, но и како главни ликови, односно младенци на свадбите.

Александра Накова не е меѓу оние кои ќе се мажат по вторпат, барем не периодов, но беше гостинка на свадба во една позната винарија во Демир Капија.

А таму Накова, освен младите, беше во фокусот на вниманието. Како што е ред таа се дотера свечено, ама ваков стајлинг ретко која дама би имала храброст да го облече на свадба.

Светскавиот фустан е со отвор од страните од каде се гледаа нејзините, речиси, голи гради. 

Александра „го одзеде здивот“ и на присутните на свадбата, но и на оние што подоцна видоа на социјалната мрежа „Инстаграм“ како таа изгледаше.

Доволно атрактивна и максимално провокативна, гевгелиската убавица знае како треба да се дотера за секоја пригода.

(Фото) Вики Миљковиќ во издание во какво што не сте ја виделе

Пејачката Вики Миљковиќ можеме да ја видиме во разни комбинации, но немаме можност толку често да ја гледаме во костим за капење.

Вики иако кариерата ја градеше со својот глас, на самиот почеток позираше на неколку насловни страници во провокативно издание, па на сите им покажа дека е комплетен пакет.

На една страница на Инстаграм се појави фотографија на која Вики ја гледаме како црнка, со насмевка на лицето, а нејзиниот атрактивен изглед остана до ден денес.

Таа за магазинот позирала само во костим за капење со леопард принт, а на нејзиниот папок јасно се гледа пирсот.

(Видео) Видео од Весна Џогани без градник на себе го погледнале два милиони луѓе

Пејачката Весна Џогани не крие дека ја обожува социјалната мрежа „Тик Ток“ на која секојдневно објавува видео снимки кои бројат стотина илјади прегледи и коментари.

Покрај смешните ситуации кои ги импровизира самата, но и со сопругот Џоле, Весна со своите танцувачки способности речиси никој не остава рамнодушен.

Па, така едно видео кое настанало пред околу една година, повторно го привлече вниманието.

Имено на истото таа е стегната во црн тесен краток фустан, кој од напред беше проѕирна, па се гледаше дека не носи градник на себе, а видеото од лани до сега е прегледано два милиони пати.

Видеото погледнете го ОВДЕ

(Фото) Милена во никогаш пократко фустанче

Милена Поповиќ, вдовицата на лидерот на косовските Срби, Оливер Ивановиќ, привлекува големо внимание со своите провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Милена привлече внимание во јавноста особено поради врската со Игор Јуриќ, таткото на убиената Тијана Јуриќ, случај кој го шокираше регионот.

Милена сега објави фотографија во мини фустан, додека со себе носи чанта од позната модна куќа, но и чевли од истиот бренд.

Таа позираше во лифт, а стајлингот што го избра го привлече вниманието на нејзините следбеници.

Популарно