(Фото) Српската кошаркарка за две недели преку оваа платформа за возрасни заработила колку еден стан

На познатата српска кошаркарка Милица Дабовиќ по се изгледа добро и тргна отворањето на профилот на страницата за возрасни „Onlyfans“.

Таа додека „гори“ и на другите платформи на интернет, сепак реши на брз начин да заработи пари преку виртуелниот свет, а за возврат на фановите да им го фотографира своето тело без облека на себе.

За овие две недели колку што го има профилот собрала повеќе од 4.000 следбеници, пренесуваат српските медиуми, а претплатата за да ги гледате нејзините фотографии чини 15 долари месечно.

Па, така таа сега за месец дена може да заработи 60 илјади долари, само поради врелите фотографии кои секако сака со задоволство да ги прави.

Освен класичните фотографии, таа под истите објавува и специфични текстови.

„Се што ми е потребно е љубов, а тебе“, „Не можеш да ме имаш, али можеш да ми веруваш“, „Земи ме“, „Дали ти треба нешто повеќе“, „Можеш да ме гледаш, но не и да ме добиеш“, се само дел од пораките под фотографиите за возрасни.

Освен фотографии, таа нуди и видеа, што на многумина уште повеќе им се допадна.

(Фото) Ешли Греам во провокативна комбинација

Ешли Греам често е мета на навреди поради килограмите, но не и пречи тоа премногу, бидејќи смета дека жените треба да го прифатат својот изглед, таков каков што е.

Популарнаta манекенка се залага за природен изглед, а на своите фотографии често ги истакнува целулитот и стриите, како и салото на стомакот.

Овој пат Ешли облекла светло розев металик сатенски фустан со голем шлиц на страна, додека на стапалата облекла сандали со отворени потпетици. Фустанот го носеше на голо тело, овој стајлинг го спои со белa бунда, што повторно привлече големо внимание на нејзините облини кои гордо ги шеташе.

Никогаш не и било важно што има речиси 100 килограми и често истакнувала дека се гордее со своите облини.

-Луѓето често ме прашуваат како успевам да пукам од самодоверба и да коментирам за мојот стил на облекување. Само затоа што носам големина 16 (американска големина), тежам повеќе од 90 килограми и снимам кампањи за долна облека, не значи дека сакам постојано да разговарам за тоа што е потребно за да имам толкава самодоверба, рече таа.

(Фото) Нивес Целзијус се соблече и ги остави сите без зборови

Нивес Целзиус е познат фан на фудбалот, и сега, иако не е на Светското првенство во Катар, повторно даде поддршка на хрватската репрезентација преку социјалните мрежи со разголена фотографија пред клучниот меч против Канада.

„Носат ли мобилните телефони уште среќа?“, се запраша Целзиус со постот на социјалните мрежи, потсетувајќи на Лариса Рикелме, познатата навивачка на парагвајската репрезентација која стана славна со тоа што мобилниот телефон го стави меѓу градите на СП во Бразил во 2014 година.

(Фото) Вики Миљковиќ во издание во какво што не сте ја виделе

Пејачката Вики Миљковиќ можеме да ја видиме во разни комбинации, но немаме можност толку често да ја гледаме во костим за капење.

Вики иако кариерата ја градеше со својот глас, на самиот почеток позираше на неколку насловни страници во провокативно издание, па на сите им покажа дека е комплетен пакет.

На една страница на Инстаграм се појави фотографија на која Вики ја гледаме како црнка, со насмевка на лицето, а нејзиниот атрактивен изглед остана до ден денес.

Таа за магазинот позирала само во костим за капење со леопард принт, а на нејзиниот папок јасно се гледа пирсот.

Популарно