(Видео) Ана Николиќ без градник ја шета ќерката, па од колата ги извади нозете надвор, ќе останете подзинати кога ќе видите што имаше во рацете

Скандалозното однесување на Ана Николиќ не престанува да ја интригира јавноста веќе со недели наназад, како и нејзиниот проблем со поранешниот сопруг, раперот Раста, а сега пејачката повторно шокираше.

Имено, екипата на српската емисија „Папарацо лов“ ја начека додека беше со нејзината ќерка Тара. Тие чекале такси, но она што загрижува е однесувањето на Ана.

Николиќ пушела, ја пуштала музиката во автомобилот до „даска“, го малтретираше возачот, врв на се беше кога легна и ги извади нозете преку прозор.

Исто така што забележале камерите, е тоа дека Ана не носи градник, па поради тоа се и се оцртувало. Кога излегла од таксито, таа била бледа, без шминка и излгедала збунето.

(Фото) Нивес Целзиус предизвика дрски коментари

Контроверзната пејачка Нивес Целзиус, иако е позната по разголените објави и изданија, со својот стајлинг предизвика конфликтни реакции.

Имено, Нивес за прошетка избра дуксер и кожни панталони кои се речиси цели проѕирни. Таа во преден план го истакна задникот кој беше покриен само со проѕирен тул.

Коментарите на Инстаграм веднаш следеа по нејзината провокативна објава.

„Можеше да бидеш и гола“, „Се надевам вака нема да излезеш на улица“, „Жената е презгодна, но ова е премногу“…

Иако е во петтата деценија, многумина коментираат дека изгледа како да има помалку од 30. За тоа е заслужна здравата исхрана, како што вели, но и тренингот.

(Фото) Цеца го привлече вниманието на „Ѕвездите на Гранд“

Најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ пристигна на снимањето на популарното натпреварување „Ѕвездите на Гранд“.

Со својот изглед секогаш предизвикува внимание, па така беше и денес.

Во секси црна комбинација, силна шминка и златен накит, таа позираше и се истакнуваше себеси.

Цеца се снимаше и во студио, додека кандидатите пееја.

Пејачката носеше проѕирна црна кошула под која се гледаше црн градник. Стајлингот го зачини со црвен кармин и златно ланче.

(Фото) Хелена Топаловиќ во провокативно издание

Ќерката на пејачот, Милан Топаловиќ – Топалко, Хелена Топаловиќ неодамна се породи и роди девојче, а по породувањето брзо се врати на старата линија. 

Таа е многу активна на Инстаграм каде секојдневно објавува фотографии и видеа од своето секојдневие, а сега ги изненади сите со нова објава.

Освен што ја скрати косата пред неколку дена, ќерката на пејачот се подготви и за ноќно излегување, а речиси никој не ја видел во вакво провокативно издание.

Популарно