ВИДЕО: Дали фудбалската репрезентација ќе се квалификува на Европското првенство?

По успешниот почеток на четвртата сезона, во недела следи втората епизода на „Фчерашни новости“. Еве што подготви екипата:

- Ексклузивно: Фчерашни на протестот на #Бојкотирам 

- Шпекулација или не: Дали фудбалската репрезентација ќе се квалификува на Европското првенство? 

- Како се прослави роденденот на најмладиот член во еден мешан брак 

Гледајте „Фчерашни новости“ во недела од 19:30 часот на „Канал 5“. 

Коментари

Популарно