Марија: Имам 24 години и 2 години постаро момче, но го изневерувам со татко му!

Исповед како од филм. 24 годишната Марија има момче, кое е прекрасно кон неа и е во врска со него три години, но го изневерува со неговиот татко!

“Тука нема чувства, но сексот е феноменален. Меѓутоа, минатата година прекинав со момчето двапати, бидејќи понекогаш ме зема здраво за готово и поминува повеќе време со неговото друштво отколку со мене. Сепак во последно време многу повеќе се труди, открива Марија.

Таа открива и како за неа започнале проблемите, поточно, како почнала да се гледа со неговиот татко.

“Проблемите започнаа кога пред 6 месеци последен пат раскинавме и неговиот татко дојде до кај мене да види како сум. Го поканив, внатре, разговаравме. Во средината од разговорот нешто ме вознемири, тој ме прегрна да ме утеши и …. Почнавме да се бакнуваме.

Од бакнежот брзо дојде до секс, а тоа беше неверојатно искуство. Потоа се извини, но набрзо почнавме и да се допишуваме и се согласивме да се гледаме за секс. Се гледаме редовно еднаш неделно, кога сме слободни. Тоа е секогаш во кола, во локалната шума. Нашата врска е потполно физичка, неверојатно ме привлекува и затоа сеуште трае.

Се мразам поради ова што го правам, би сакала да прекинам. Ниту мојот дечко не го заслужува тоа, тоа е предавство. Ако не престанам да се гледам со неговиот татко, незнам како ќе можам да го погледнам во очи. Не спијам, толку сум под стрес и физички сум во лоша состојба”, изјави вознемирено Марија.

Тајните на елитна проститутка: Трошев огромни пари на кокаин, гардероба и автомобили

Триесет и шест годишната Гвинет Монтенегро од Австралија, поранешна дама за придружба во својата книга го опишала почетокот на кариерата и лудиот живот во кој владееле дрога, секс, оргии и алкохол.

Спиела со 10.091 мажи, се „давела“ во кокаин и трошела над десетици илјади долари на автомобили и облека. Сега Гвинет ги открива сите тајни на животот на скапите дами за придружба и развратниот животен стил.

Таа на врвот од својата кариера земала и по 1.000 долари на час. Животот, покрај работата, и’ се сведувал на оргии, алкохол и дрога, а во сето ова уживала и на некои од најегозтичните дестинации.

Сепак, признала дека кога би можела да го врати времето нe би го одбрала истиот пат. Сето ова го опишала во својата книга со наслов “10.000 Men and Counting” (10.000 мажи и сите што следуваат) во која многу искрено зборува дека на 18 години била силувана, а веќе на 19 започнала да танцува во стриптиз клубови. Со 21 година била на врвот на својата кариера.

Таа сакала да остане невина додека не го најде вистинскиот – Сега е претприемач, но детството и било сосема поинакво. Родена е во Мелбурн во семејство кое негувало католички вредности. Не сакала да има сексуални односи се додека не го пронајде вистинскиот, но откако ја силувала улична банда ја изгубила самодовербата.

Не можела да најде работа па наивно се пријавила за работа во стрип-клуб.

-Многу се напив и првата вечер танцување пред публика заработив 1.000 долари. Мислев дека тоа е неверојатно. Добив верба во себе. Никогаш на себе немав привлечено толкаво внимание, изјавила таа.

Нејзините клиенти биле политичари и познати музичари – Од сето ова се извлекла откако доживеала сообраќајна несреќа кога имала 24 години.

-Тоа беше знак да се повлечам. За среќа и моите родители имаа разбирање кога ја дознаа вистината, изјавила таа, а пренесува Daily Mail.

Исповеди: Најлошото нето што сте го чуле при секс

Прочитајте што е најлошото кое допрело до машките уши, како и нивната реакција за постапката на партнерката:

„Внатре ли е веќе?“

- Одговорот беше: ДА! Ова навистина премногу ме здоболе.

„Мислам дека заборавив да се напијам апче за контрацепција!“

- И тоа дури отпосле ми го кажа?! Се разбира, тогаш веќе беше предоцна.

„Почекај малку, веднаш се враќам!“

- Нејзиното „веднаш“ траеше барем 15 минути. Немам поим што правеше толку долго во бањата, но за тоа време ја изгубив сета волја за секс.

„Сврши ли?“

- Очигледно беше дека не. Нејзината изјава сериозно ме повреди, а ни малку не ја олесни ситуацијата.

„Ќе трае ли уште долго?“

- Па, кој после такви зборови би имал волја за секс? Баш беше демотивирачки!

Кога последен пат се истушира?“

- Ова е прашањето кое никој не сака да го слушне за време на секс. Дури ни кога ти го поставува долгогодишната девојка.

„Можеби е доста за денес.“

- Се поднапив, па не бев веднаш спремен за секс. А, нејзината изјава ја уби секоја надеж во мене.

„Само така, Алек...хм, Дејане!“

- Да, мојата бивша девојка изговори погрешно име дури воздивнуваше. И, што требаше да направам?! Секако дека не сме повеќе заедно. Тоа едноставно не можев да ѝ го простам.

„Ништо не чувствувам.“

- Фала ѝ. Тоа беше најлошото нешто кое некогаш ми го кажала една жена.

Се оженил со друга, но на поранешната и испратил порака која ќе ви го скрши срцето!

На Фејсбук неодамна се појави порака која ќе ви го скрши срцето на еден млад дечко која многумина расплакала.

Тој со пораката која ја испратил на својата прва љубов со која сепак не останал заедно.

Судбината сакала да се ожени со друга, но тоа што го доживеал со поранешната девојка никогаш не го заборавил.

И сега, кога е веќе оженет човек, на својата љубов од минатото и испрати порака која никого не остави рамнодушен.

Прочитајте:

„Слушнав дека си плачела. Таа ноќ кога клекнав на колена и ја побарав за жена неа, ти си паднала и плачела. Си го извикувала моето име и си ме проколнувала. Денот кога си ме сретнала и денот кога ни се споија усните. Денот кога заминав, денот кога не сакаше да останам. Слушнав дека си плачела. Таа ноќ кога го ставав прстенот на нејзината рака, ти си ја скршила својата од ѕидот. Слушнав дека си плачела. Таа ноќ кога ја бакнав, ти си ги гризела своите усни. Таа ноќ кога ја фатив околу половината и таа ноќ кога ја прегрнав својата идна сопруга, ти си отишла и си ја прегрнала својата мајка. Таа ноќ кога легнав покрај неа, ти си го гушнала јастукот и ланчето кое ти го дадов да го чуваш. Таа ноќ додека таа ми лежеше на градите, ти ја пееше песната на Дино Мерлин: „Smijehom strah pokrijem uvijek..“ , а не знаеш дека јас во себе пеам „ ti budi daleko, ti samo budi daleko…zelena rijeko davnih momackih snova.“

Популарно