ВИДЕО(18+): Ужасни грешки при снимање на порно филмови

При снимањето на секој филм, нормално е актерите да направат по некоја грешка, па така [email protected] решија да ги почастат своите фанови, правејќи компилација од грешки при снимање на нивните филмови.

Сигурни сме дека ќе сакате да знаете како изгледа додека се снимаат филмови за возрасни.

Се гледа дева воопшто не е лесно.  [🙂]  Во продолжение погледнете го видеото.

ФОТО: Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со новородениот син

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит пред само неколку дена станаа родители, а славниот турски пар денес си замина дома со првото дете.

Локалните медиуми ја пречекаа двојката пред приватната болница во која Фахрие се породи.

32-годишната актерка накратко им одговори на новинарите дека сè поминало прекрасно и дека нејзиниот сакан бил покрај неа за време на породувањето.

Новороденото момче го доби името Каран, а на фотографиите се гледа дека Фахрие веќе носи накит со неговото име.

Ова е прво дете на Фахрие и Бурак кои се верија во март 2017 година, а стапија во брак во јуни истата година.

ФОТО: Турскиот актер во реалноста е среќно женет со убавица

Во серијата „Фазилет и нејзините ќерки" ја игра улогата на најстариот брат Ѓокхан кој има жена-змија.

Во реалноста актерот Толга Гулеч е среќно женет и има жена убавица.

Погледнете како изгледа таа.

ФОТО: Џејсон Момоа се избричи

Џејсон Момоа ги вознемири обожавателките. Неодамна на својот Инстаграм профил објави видео во кое ја бричи брадата по која стана препознатлив.

Нас ни е дури и поубав без брада, но со тоа не се согласуваат армија негови обожаватели. 

Тие многу бурно ја примија ваквата промена, па можат да се сретнат разни коментари од тие дека „Изгледа чудно“, или „Воопшто не е убав како порано“, до оние „Моето срце се скрши“, „Не знам како да го прифатам ова“.

Но, зад целата оваа приказна, се крие друга порака.

„Сакав да го направам ова, со цел да ја поттикнам свесна дека пластиката ја уништува нашата планета и мислам дека имам решение. Постои само една работа што навистина може да ѝ помогне на оваа планета и да ја спаси, сè додека се рециклираме, а тоа е алуминиумот. Тој стопроцентно се рециклира“, вели Момоа во видеото.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jason Momoa (@prideofgypsies) on

И додава дека со бричењето на брадата сака да каже дека е време за промени:

„Промени на подобро... за моите деца, за вашите деца, за светот. Ајде да направиме позитивна промена за здравјето на нашата планета“.

 Оваа негова порака наиде на одобрување кај голем број луѓе, кои сметаат дека оваа порака и гест  е одличен начин за да се покаже љубовта и почитта кон планетата.

Популарно