ФОТО: Мелита во провиден корсет на Инстаграм

Популарната поранешна воодителка Мелита ужива да провоцира на социјалните мрежи, па така и овојпат објави неколку „жешки“ фотографии на својот Инстаграм профил.

Имено таа во провокативна поза, позираше во проѕирно црно боди, па фановите останаат позинати од ваквата гелтка.

ФОТО: Северина со нови разголени фотографии

Хрватската пејачка Северина Којиќ одлучи своите обажаватели да ги подготви за новиот преокт и тоа го работи на многу интересен начин.

Таа на Инстаграм објави неколку нови разголени фотографии и мора да се признае дека на 47 години изгледа феноменално.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to black🖤 #newalbum #halo #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Популарно