Знам кој ја уби, го гледам секој ден!

Зоран Марјановиќ, 40-годишниот сопруг на убиената пејачка Јелена Крсмановиќ Марјановиќ вели дека знае кој ја убил неговата сопруга за која тој беше осомничен и лежеше затвор.

Тој се доверил на близок пријател дека редовно го среќава убиецот и дека го штитат моќни луѓе во Белград.

- Кога пријателот го прашал зошто не признае и пријави тој рекол дека се плаши за себе и ќеркичката зошто тој е моќен човек и ќе му наштети, пишува српски Блиц.

Инаку, Јелена беше убиена кај насипот во Борча во 2016 година.

ФОТО: Се породи Ксенија Бујишиќ

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ и водителката на временска прогноза, Ксенија Бујишиќ се породи и на свет ја донесе ќерката Лора.

Ксенија пред неколку дена на својот „Инстаграм“ објави фоторафија каде што позира со трудничкото стомаче.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌷

A post shared by Ksenija Bujisic (@bujisic.ksenija) on

За потсетување, Вељко се сврши со неговата избраничка Богдана со која планира наскоро да направи свадба.

(ВИДЕО) Милјана: „Седи доле, главата ќе ти ја искршам“

Милјана Богдановиќ повторно беснееше на својот вереник Милојко Божиќ, кој го наговараше да седне до неа и да јаде, во реалното шоу „Парови“.

„Седи доле главата ќе ти ја искршам“, вели Милјана на видеото објавено на интернет, на кое таа со нож во рацете упатува закани кон 74. годишниот вереник.

„Јади што се јаде, побрзо, тргнувај. Кому му тераш инает? Јади на сила, Остави ги кивите и бриши се, седни овде“, вели Милјана.

Погледнете:

Популарно