ФОТО: Лила го покажа своето длабоко деколте и круна на главата

Лила Филиповска една од најдобрите македонски водителки со секоја своја објава и фотографија на социјалните мрежи, предизвикува бура реакции.

Овој пат таа ги почести своите фанови со фотографии на кои позира во црно боди од тантела, а бујните атрибути се во преден план.

„Во секоја жена лежи кралица“, напиша Лила во опис на фотографиите на кои носи круна на главата.

Погледнете:

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно