ФОТО: Емили Рајтаковски позираше топлес

Емили Ратајковски облечена само во кратки и тесни панталонциња позираше пред камера. Имено познатиот модел топлес позираше, а градите го покри со рацете.

Иако оваа фотографија имаше повеќе од милион лајкови, имаше некои од нејзините фанови на кои не им се допадна што Емили одлучила да облече и чизми.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@inamoratawoman new BODY collection is live. Welcome to your summer wardrobe! Online now. Link in bio.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

ФОТО: Моника Белучи го покажа длабокото деколте и ланчето од 7.000.000 долари

Преубавата и заносна Моника Белучи се појави на 72. филмски фестивал во Кан, на премиерата на филмот „Најубавите гоидни од животот" и покажа дека старее како виното.

Со деколте и ланче од 7.300.000 долари на себе, таа блесна на црвениот тепих.

Погледнете ја нејзината убавина и сексипилност : 

ФОТО: Погледнете како денес изгледа Руслана

Руслана во 2004. година на Евровизија направи хаос со енергичниот настап и донесе победа за Украина.Песната "Вајлд денс" се слуша и денес.

Руслана денес има 46. години и е сеуште убава и згодна.

Погледнете ја: 

Популарно