ФОТО: Емили Рајтаковски позираше топлес

Емили Ратајковски облечена само во кратки и тесни панталонциња позираше пред камера. Имено познатиот модел топлес позираше, а градите го покри со рацете.

Иако оваа фотографија имаше повеќе од милион лајкови, имаше некои од нејзините фанови на кои не им се допадна што Емили одлучила да облече и чизми.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@inamoratawoman new BODY collection is live. Welcome to your summer wardrobe! Online now. Link in bio.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Коментари

Популарно