ВИДЕО: Кија Коцкар со провокативен танц ги запали социјалните мражи

Победничката од Задруга, Кија Коцкар, пред да настапи во главниот град на Хрватска, вешто се погдотвува за сценскиот настап.

Таа додека престојувала во хотелот го подготвила секое движење за на сцената, а добро увежбаната кореографија ја сподели на социјалните мрежи.

Кија ги изненади обожавателите со секси танц каде вешто меша со колковите и со задникот.

А атмосферата од нејзиниот настап можете да го забележите и коментирате сами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@kijakockar #kijakockar #kija

A post shared by ☆K I J A K O C K A R☆|prati| (@kija_kockar_diva) on

ВИДЕО: Шакира во бикини ги истакна своите атрибути

Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа  открила интересен детал.

„Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este vestido de baño que diseñé? Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

ФОТО: Бремената Ана Ивановиќ се стегна во тесен црвен фустан

По објавата дека чека второ дете и свадбата на својот роден брат, Ана Ивановиќ привлече внимание и со својата беспрекорна тоалета.

Поранешната тенисерка неодамна на социјалните мрежи објави среќна вест дека е во блажена состојба, а потоа присуствуваше на свадбата на својот брат во Белград на која покажа дека бременоста и те како и годи.

Таа блескаше на свадбата, но и неколку дена подоцна, на една од најубавите дестинации во светот – Франција.

Имено, Ивановиќ присуствуваше во Париз на еден свечен настан, а за таа пригода носеше преубава тоалета во страсна црвена боја која совршено и стои.

И овој пат целото издание го зачини со нејзината неодолива насмевка, а сега има и дополнителна причина да не ја трга од лицето.

Популарно