ФОТО: Ана Кораќ се појави како од мајка родена

Ана Кораќ и Давид Драгојевиќ пред неколку дена добија предупредување дека ќе добијат последици доколку при туширање искористат шанса за да разговараат.

Тие двајца повторно покажаа дека не им е до хонорарот, па влегоа во туш-кабината, ги тргнаа микрофоните и под туш разговараа.

Додека Драгојевиќ имаше долна облека на себе, Кораќ без малку срам се тушираше целосно гола, иако знаеше дека во туш-кабината се снима.

Нивниот разговор во еден момент го прекина Бора Сантана, кој требаше да оди по нужда, па Кораќ и Драгојевиќ не можеа пред нив да водат разговор.

ФОТО: Преслава од „Преспав“ ја смени бојата на коса, новиот изглед ќе ви го помати умот

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона на истоимената хумористична серија.

Откако македонската јавност добро ја запамети актерката таа често споделува фотографии на својот Инстаграм профил каде ја следат многумина следбеници.

Овој пат актерката сподели фотографија на која ги изненади фановите променувајќи ја својата боја на коса. Таа стана русокоса, па по нејзините реакции најверојатно многу повеќе и се допаѓа оваа боја на коса.

Погледнете ја: 

ФОТО: Сите жени ова лето сакаат да купат ваков костим за капење

Костимот за капење кој оваа година ги освои жените ширум светот е многу едноставен и во боја која не одговара секому, затоа што е потребно веќе да имате темен тен.

Станува збор за жолт костим за капење. Бикини во оваа боја може да се види и на познатите дами ширум светот.

Погледнете:

ФОТО: Наташа Беквалац во проѕирен фустан на настап

Пејачката Наташа Беквалац се врати од летувањето во Миконос, а веќе работи во полна пареа. Синоќа настапувала во Чачак и тамошната публика ја почестила со секси комбинација.

Наташа заблескала во долг, проѕирен фустан кој го истакнал нејзиното беспрекорно тело. Секако, она во што сите гледаа беше долната облека под фустанот.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spremna🎤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Популарно