ФОТО + ВИДЕО: Ванда Икарди објави нова „врела фотка'

Згодната плавуша и сопруга на фудбалерот Мауро Икарди, Ванда Нера одмара на Ибица.

Атрактивната плавуша, редовно на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии од одморот, а последната во низа е и тоа како провокативна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nunca te duermas al sol con @kennyspalacios cerca ...

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Modo vacaciones pero con mi amigo filmando mi siesta 😴

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно