ВИДЕО 18+: „Еротското родео“ траеше додека задоволството не го достигна врвот!

По семејниот ручек, новата љубовна двојка во „Задруга 3“, Мина Врбашки и Менсур Ајдарпашиќ им се препуштија на  страстите!

На Мина и на Менсур не им пречеше ниту присуството на другите задругари кои се најдоа во спалната соба во тој момент. Тие се прекрија со чаршаф, под кој жестоката акција почна со размен на нежности.

Претходно,  Мина беше осудена од сите задругари кои ја  обвинија за конфликтот меѓу Владимир Томовиќ и Менсур, но  неа воопшто не и беше грижа за коментарите на  цимерите, туку едвај чекаше да  им се предаде на страстите со нејзиното ново момче.

А, под прекривката движењата на Мина која го имаше јавнато Менсур беа толку очигледни дека задругарката се обидува да го доведе до врвот на задоволство и своето момче и себе си.

Погледнете дел од нивната еротска сеанса под чаршафите:

ФОТО: Раскошната старлета објави жешка форографија во кујната

Раскошните облини со кои Деми Роуз се прослави и покрај тоа што е дома и во изолација не престана да ги покажува и да провоцира.

Британската убавица позираше во розева танга покрај фрижидерот и ги избезуми мажите.

„Кога единствена работа на агендата е да одиш до фрижидерот и назад“ напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If you need me I’ll be home. 🌹 @prettylittlething

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Таа се присети и на нејзината посета на Јордан па постираше и фотографија на која таа носи минијатурно бикини, а во преден план се нејзините огромни гради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When the only thing on the agenda is going back and forth to the fridge @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I took a trip to Jordan 🖤 @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

ФОТО: Дилета на тераса тренира по танга, а позите се...

Најсексапилната италијанска спортска новинарка едвај го дочека пролетното сонце, па додека трае карантинот на Апенините поради пандемијата со коронавирус, слободното време го користи и да тренира, ама тоа го направи по мерак на папараците и јавноста.

Заедно со својот дечко, тренираа на тераса, а Дилета по танга ги покажа сите атрибути. И сето тоа не осатана незабележано, па таблоидите во Италија со сликите ги полудеа мажите. Особено со дел од фотографиите, во кои позите се...

ФОТО: УФЦ натпреварувачка се одлучи на „гол тренинг“ за сите свои фанови

Натпреварувачката во УФЦ, Пеги Ван Зант и нејзиниот сопруга, за време на изолацијата, го подигнаа својот тренинг не едно „повисоко“ ниво, за своите фанови реализирајќи тренинзи комплетно голи.

Пеги една фотографија од нивниот „гол тренинг“ подели и на својот Инстаграм профил….

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last nights workout 🏋️‍♂️

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Популарно