ФОТО: Градите на Гога Секулиќ кипат, додека таа ја гризе мрежата…

Српската фолк- пејачка Гога Секулиќ (42) синоќа ја разбрануваа фантазијата на многумина мажи објавувајќи селфи каде лежи во кревет и ја гризе мрежестата маица. На фотографијата, таа го означи својот сопруг Урош Домановиќ (27), кој инаку е познат спортист.

Во последно време, Гога носи модни парчиња во рап фазон, но синоќа направи исклучок. Таа носеше црн градник од тантела и мрежест топ врз него кој го загриза со забите и „пукаше“ селфи.

Дека дивата жешка поза беше упатена само кон нејзиниот сакан, сакаше да алудира со ознаката на неговото име, но понуденото беше за „полнење очи“ и кај сите припадници на посилниот пол кои се нејзини следбеници и обожаватели.

– „Гоги, жена мачка”, „ Значи, јас не сум добаро кога те гледам вака “,”„Мојата кралица, жена со големо срце “- се само неколку од коментарите.

Гога неодамна ги воодушеви обожавателите со новата песна насловена „Девојка на лош глас“, и тогаш кажа:

„Мојата кариера зпочна во нов тек, особено откако зад мене има вистински професионалци, предводени од менаџерката и продуцентка Билјана Савиќ“, изјави Гога за српските медиуми.

ФОТО: Нивес Целзиус позираше речиси гола

Нивес Целзијус своите следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм ги почести со нова жешка фотографија во оваа година, а поради жешките кадри горат и коментари.

Имено, Нивес позираше на тераса само во долна облека, додека на себе носи високи потпетици. Во преден план ги истагна нејзините облинии, а она што на сите им падна на очи се огромите гради кои едвај успеала да да ги покрие со минијатурниот прслук.

Поради нејзините огромни гради, жешката Хрватка ја споредија со најпознатата продавачка на овошје на Балканот, позната како Кристина Мандарина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I ovako svaki dan... 💙

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ВИДЕО: Џиџи топлес, Бела гола, Хејли го покажа задникот

Убавите манекенки го красат календарот на V магазин, но има една мана - бројот е лимитиран. "V magazine" ја прославува новата декада на успешно постоење со лимитиран календар за 2020-та година, на кој се наоѓаат бројни славни манекенки. 

За календарот позирале Џиџи и Бела Хадид, Керолајн Марфи, Хејли Болдвин, Карли Клос, Грејс Елизабет и многу други.

Џиџи позирала топлес и се наоѓа на насловната страна на календарот, додека внатре на водечката позиција го краси јануари. Нејзината сестра сестра Бела позирала сосема гола, а била покриена само со тексас јакна...

Сопругата на Џастин Бибер, убавата Хејли Болдвин, позирала во маица и гаќички кои го истакнале нејзиниот задник... Како изгледало зад камерите, погледнете во приложеното видео.

(ФОТО) Нивес Целзиус: „Имаш цицки, имаш се“

Токму кога нејзините обожаватели на друштвените мрежи помислиле дека виделе се, Нивес Целзиус (38) успеала да ги изненади повторно.

Пејачката овој пат позирала во некое поопуштено издание. Седела на каучот и гледале телевизија, но сепак успеала да ги стави атрибутите во прв план.

„Сакаш јастук, сакаш потпирач за раце, сакаш маса за грицки кои секогаш ќе ти се при рака… Имаш гради, имаш се“, напишала во описот на фотографијата на која фановите имале прилика да видат како градите навистина и служат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Imaš cicke, imaš sve 😂

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Популарно