ФОТО: Славната актерка го покажа бујното деколте

Хилувдската актерка Ен Хатавеј се породила во тајност кон крајот на минатата година, а јавноста убавите вести ги дознала дури кога вила видена на прошетка со бебето и сопругот Адам Шулман.

Сега, само неколку недели после породувањето, Ен се појавила на доделувањето на Critics' Choice, кои биле одржани минатата недела во Лос Анџелес. Таа се појавила во долг, златен фустан и ги засенила сите колешки.

Имено, фустанот со светки имал длабоко деколте, кое ги истакнало нејзините гради. Со оглед на тоа дека неодамна родила, деколтето било неверојатно бујно.

Да потсетиме, Ен се омажи за Адам во 2012 година, а денес важат за едни од најстабилните парови. Покрај тоа што не сака да го покажува својот приватен живот, Ен никогаш не криела дека се бори против депресијата и зависноста од алкохол.

ФОТО+ВИДЕО: Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија на која не носи градник

Анастасија Ражњатовиќ се врати од одмор од Тајланд каде што беше заедно со нејзиното момче Ѓорѓе Кулјиќ. Ќерката на Цеца ги полни батериите пред нови нејзини победи, а на себе си дозволи да ужива во ноќен провод во српската престолнина.

Имено, за излегување во еден ноќен клуб, Анастасија се облече речиси во најпровокативно издание до сега. Како што можете и сами да видите, со раскопчана кошула и без градник предизвика вистинска бура на реакции на социјалните мрежи.

ФОТО: Елена Велевска ги покажа бујните гради и не остави никој рамнодушен

Македонската пејачка Еелена Велевска на социјалните мрежи објави секси фотографија на која никој не остана имун.

Таа позира само по градник, а нејзините бујни гради се во прв план. Велевска важи за една од најзгодните жени на македонската естрада, а оваа фотографија го потврдува истот.

ФОТО: Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ во провокативно издание на снимање

Водителката на Ѕвездите на Гранд се појави во никогаш попровокативно иаздание.

Нежно розевиот фустан кој јасно ја покажуваше нејзината витка фигура, длабокото деколте и долгите нозе, ретко кој оставија рамнодушен.

Погледнете:

Популарно