ФОТО: Таа е професионална љубовница на оженети богаташи

Хејли Лиана, фитнес модел и професионална љубовница од Питербор, вели дека Денот на заљубените е нејзиниот омилен ден во годината, затоа што тогаш мажите, барем оние оженетите, се најдарежливи и подготвени да го одврзат ќесето повеќе од вообичаено.

Оваа црнка тврди дека мажите поинтензивно чувствуваат вина на 14. февруари, затоа што мораат тој ден да го поминат со сопругите, а не со љубовниците, па тоа го компензираат со кеш или подароци.

Хејли исто така признава дека често добива златен накит, дизајнерски часовници или ваучери за луксузни патувања, а скоро секоја година кога се ќе собере заработува околу 10.000 фунти.

„Се гледам со еден инвеститот кој во последните три години ми купува златни ланчиња. Тој е често работно во Њујорк, каде ми купува и скап накит. Јас го гледам еднаш месечно во Лондон, одиме на вечера, а потоа и во хотел на секс. Имаме убава традиција за Денот на заљубените - на почетокот на состанокот добивам убаво спакувана кутија, а во неа секогаш има накит“ рекла таа.

Оваа згодна дама вели дека не чувствува вина поради романсите со оженети мажи.

„Користам исклучиво дејтинг апликација за оженети затоа што тоа е сајт за прељубници кои е невозможно да останат само со еден партнер. Би ја мразела идејата некому да му растурам брак, но тоа дефинитвно не е случај. Повеќето од нив имаат договор со сопругата. Многу жени се на тие апликации и тоа го знаат и нивните сопрузи. Главно тоа е поврзано со неусогласените сексуални нагони“, заклучила Хејли.

ФОТО: Македонската пејачка покажа како ги минува деновите во изолација

Додека трае забраната за движење поради коронавирусот многу од познатите личности почнаа да објавуваат фотографии од тоа како го поминуваат времето дома.

Пејачката Еелена Петреска на Инстаграм сподели разголени фотографии од себеси. Само по градник пејачката покажа дека е секси домаќинка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕀 𝕖𝕟𝕛𝕠𝕪 𝕝𝕠𝕟𝕘 𝕣𝕠𝕞𝕒𝕟𝕥𝕚𝕔 𝕨𝕒𝕝𝕜𝕤 𝕥𝕠 𝕥𝕙𝕖 𝕗𝕣𝕚𝕕𝕘𝕖... ✔シ𖨆♡♡♡ #𝕘𝕠𝕠𝕕𝕟𝕚𝕘𝕙𝕥 #𝕤𝕨𝕖𝕖𝕥𝕕𝕣𝕖𝕒𝕞𝕤 #goodnight #sweetdreams #stayhome #staysafe #makehomesweet #loveyourhome #останидома #останибезбеден #kitchen #alldaykitchen #vine #prosecco #myhome #mykitchen #womaninkitchen #fashionblogger #fashionista #fashionstyle #fashionblog #fashionpost #fashionphotography #fashionlover #fashiondaily #fashionstylist #fashiongirl #fashionista #fashionbloggers #инстаграмџии

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska) on

ФОТО: Станија уживаше на балкон по долна облека

Српската старлета Станија Добројевиќ неодамна открила дека успеала да се врати во Србија од Америка, како и дека ѝ е изречена мерка самоизолација.

Деновите ги поминува сама во Нови Сад, каде папараците успеале да ја фотографираат на балкон. Она што најмногу привлекло внимание е тоа што Станија го пиела утринското кафе по долна облека.

ФОТО+ВИДЕО: Фитнес инструкторка покажа како навистина изгледа нејзиниот огромен задник

Фитнес инфлуенсерката и дизајнерка Карина Ирби се прослави со реалните фотографии кои го објавува на Инстаграм.

Додека другите ги 'пеглаат' своите несовршености на Фотошоп, Карина храбро објавува необработени фотографии, со целулит, стрии, подочници и лузни. Поради тоа на социјалните мрежи ја следат речиси милион корисници.

Како што вели, желбата ѝ е да ги потсети жените дека не треба да се срамат од своето тело, она без Фотошоп и филтери.

Популарно