ФОТО: Ќерката на славниот пар објавува само провокативни фотографии

Ајрланд Болдвин е често во центарот на внимание во јавноста, поради фактот дека е ќерка на холивудските легенди - Алек Болдвин и Ким Бесинџер, што поради склоноста да објавува провокативни фотографии, што поради тоа што е ќерка на две јавни личности.

24-годишниот модел со задоволство споделува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а токму една таква крена голема прашина.

Убавата русокоса позираше топлес, во црна танга и црни чизми со високи потпетици, а лицето го прекри со рацете.

Очекувано, собра многу лајкови и коментари, но не изостана и коментарот од нејзиниот татко, кој напиша „Извини! Што?“.

На една фотографија на која таа го покажува голиот задник на мотор тој напиша: „Не. Само...Не“.

Но, за атрактивната русокоса ова очигледно не е препрека, па повеќе пати истакнала дека ужива во тоа да го покажува своето тело.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

stay extra 📸: @phatmango

A post shared by ireland (@irelandbasingerbaldwin) on

ФОТО: Македонската пејачка покажа како ги минува деновите во изолација

Додека трае забраната за движење поради коронавирусот многу од познатите личности почнаа да објавуваат фотографии од тоа како го поминуваат времето дома.

Пејачката Еелена Петреска на Инстаграм сподели разголени фотографии од себеси. Само по градник пејачката покажа дека е секси домаќинка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕀 𝕖𝕟𝕛𝕠𝕪 𝕝𝕠𝕟𝕘 𝕣𝕠𝕞𝕒𝕟𝕥𝕚𝕔 𝕨𝕒𝕝𝕜𝕤 𝕥𝕠 𝕥𝕙𝕖 𝕗𝕣𝕚𝕕𝕘𝕖... ✔シ𖨆♡♡♡ #𝕘𝕠𝕠𝕕𝕟𝕚𝕘𝕙𝕥 #𝕤𝕨𝕖𝕖𝕥𝕕𝕣𝕖𝕒𝕞𝕤 #goodnight #sweetdreams #stayhome #staysafe #makehomesweet #loveyourhome #останидома #останибезбеден #kitchen #alldaykitchen #vine #prosecco #myhome #mykitchen #womaninkitchen #fashionblogger #fashionista #fashionstyle #fashionblog #fashionpost #fashionphotography #fashionlover #fashiondaily #fashionstylist #fashiongirl #fashionista #fashionbloggers #инстаграмџии

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska) on

ФОТО: Станија уживаше на балкон по долна облека

Српската старлета Станија Добројевиќ неодамна открила дека успеала да се врати во Србија од Америка, како и дека ѝ е изречена мерка самоизолација.

Деновите ги поминува сама во Нови Сад, каде папараците успеале да ја фотографираат на балкон. Она што најмногу привлекло внимание е тоа што Станија го пиела утринското кафе по долна облека.

ФОТО+ВИДЕО: Фитнес инструкторка покажа како навистина изгледа нејзиниот огромен задник

Фитнес инфлуенсерката и дизајнерка Карина Ирби се прослави со реалните фотографии кои го објавува на Инстаграм.

Додека другите ги 'пеглаат' своите несовршености на Фотошоп, Карина храбро објавува необработени фотографии, со целулит, стрии, подочници и лузни. Поради тоа на социјалните мрежи ја следат речиси милион корисници.

Како што вели, желбата ѝ е да ги потсети жените дека не треба да се срамат од своето тело, она без Фотошоп и филтери.

Популарно