ФОТО: Жешки тела од милион долари

Адријана Лима, Мајли Сајрус, Џенифер Лопез, се само дел од ѕвездите кои овие летни денови одлучија да се фотографираат во костими за капење и објасниле зошто се сметаат за најзгодни жени на светот.

Бидејќи напорно работат и постојано имаат обврски, тие едвај чекаат да дојде летото за малку да здивнат. Многу актерки и пејачки уживале на луксузни патувања, но покажале и со што располагаат. Поглендете:

Адријана Лима

Џеј Ло

Мајли Сајрус

Елизабет Харли

Синди Крафорд

Коментари

Популарно