ФОТО: Бекамови трошат богатство во Црна Гора

Викторија и Дејвид Бекам вчера во попладневните часови слетаа на аеродромот во Подгорица од каде се упатиле на Свети Стефан, каде престојуваат во еден од најлуксузните хотели на црногорското приморје.

Тие веднаш по доаѓањето во хотелот заминале на плажа каде што Викторија ги направи првите фотографии.

Во луксузниот ресорт во кој престојуваат Бекамови ноќевање во делукс апартман чини околу 1800 евра по лице, а пристапот до плажата е дозволен исклучиво на гостите.

ФОТО: Мелита се пофали со својата преубава ќерка!

- Барбара, мојата убавина која магепсува. Дадар врвно професионално ја подготви за настап пред камерите, со мејкап прилагоден за годините. Благодарам драг мој Дадар, бест си, напиша Мелита на објавата на фотографиите од својата ќерка на Инстаграм.

На ова Дадар реплицираше:
- Поубаво девојче не сум шминкал во животот мој а сум нашминкал многу ❤️🌸😍Звездата е родена

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ♍️ (@barbara_rakicevic) on

ВИДЕО: Малиша ѝ парира на Анастасија Ражнатовиќ

Балканската публика допрва ќе слушне за нашата Малиша од Скопје.

Таа сними песна на српски јазик и потпиша договор за соработка со продкцуската куќа “IDJTUNES” (АЈДИЏЕЈ). Песната носи наслов “Теби се предајем” која е во денс и модерен ритам.

Инаку Малиша е нејзино уметничко име, за тие што можеби не ја познаа, Малиша е Елеонора, ќерката и ученичка на покојната кралица на ромската музика – Есма Реџепова.

Ова е нејзината прва песна и видеоспот.

ФОТО: Актерот се сончаше на плажа

Дали мажите имаат исти проблеми како и жените пред отворање на летната сезона и дали размислуваат како ќе изгледат во костими за капење? Да, но нема потреба за тоа.

Веќе долго време жените воздивнуваат по мажи како Дени Дајер, Крис Прат и Еден Хазард. Сите тие имаат нешто заедничко - „тело на тато“.

Телото тато е како што претпоставувате, тело на маж кој е алеку од тело со вајани мускули. Тоа е тело на маж кој сака да јаде и пие, и нема проблем со тоа да му се глда на стомакот.

-Четири од пет испитани мажи и жени велат дека ваквото тело е знак на маж кому му е пријатно во сопствената кожа и дека е самоуврен. Дури 61 осто од жените сметаат дека мажите со вакво тело се попривлечни - соопштуваат од „Планет Фитнес“.

Што мислите вие, какво тело повеќе и се допаѓа?

Популарно