ФОТО: Теа Трајковска се соблече како од мајка родена во кревет

„Која сум јас“, носечката нумера од деби-албумот на младата и атрактивна пејачка Теа Трајковска е конечно екранизирана и тоа во една приказна која дефинитивно ќе го привлече вниманието на публиката.

Теа добро сфатила дека шоу-бизнисот не подразбира само перманентност со објавувањето нова музика и спотови, туку бара и оригиналсност по која ќе се издвојува од останатите и дека окото и увото на јавноста за брзо ќе те заборават ако уникатноста изостанува.

Теа иако не е долго време присутна на музичката сцена, таа очигледно ја научила лекцијата како да се биде во тек со музичките трендови, но и начинот на кој самата се експонира во јавноста.

Провокацијата за неа е незаобиколен дел, но умерена и вешто дозирана без да се добие погрешен впечаток.

Досега многупати на социјалните мрежи објави провокативни фотографии на кои покажа гола кожа, но никогаш не ја премина границата, туку ја нагласи женственоста и сексапилот само да ја закокотка љубопитноста.

Меѓу нејзините најнови фотографии се најдоа и такви каде е гола во кревет, а со постелнината ги покрива интимните делови.

„Добро утро“ гласи описот на фотографијата каде е гола и свртена со грб, а со тоа го вжешти утрото и полесно ги расони своите следбеници од посилниот пол.

Доколку се уште не го погледнавте новиот спот на Теа Трајковска, видеото е во продолжение:

ВИДЕО: Милица Павловиќ и пријателката ја зовреа водата во базенот

Милица Павловиќ уживаше со нејзинaтa пријателка во базенот на еден елитниот хотел во Црна Гора, а девојките се опуштија на сонцето, па покрај виното, ем разменија, ем споделија меѓусебни бакнежи.

Имено, пејачката ужива во одморот, а сето тоа го бележи со својата камера. Така, нејзините следбеници имаа можност да видат како жешката Милица разменува нежности со уште пожешката пријателка.

Во еден момент, Милица и пријде на пријателката која седеше крај базенот, а потоа следеше суптилен бакнеж…

А, потоа обете влезени во базенот ја повторија рамената на голтки вино, бакнежи и… нежности!

Машките останаа во базенот… Само прашање е заради погледот на прекрасната панорама што им се пружаше кон синиот Јадран или заради нешто друго?

По она што им го приредија Милица и нејзината пријателка, за да не им биде малку незгодно да излезат од базенот со „шатор гаќички“ за капеење, на пример!?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loše vam je... 😂 @senoritamilica @sandraniketic @mrbokun @tadione33 #milicapavlovic

A post shared by MILICA PAVLOVIĆ (@milicapavlovic_blog) on

ФОТО: Изабел Гулар во бикини ги покажа своите облини

Германскиот голман Кевин Трап и неговата поубава половина Изабел Гулар деновиве уживаат во одмор на грчкиот остров Миконос.

Овој остров често е рај за фудбалерите, зашто често може да се забележат многу ѕвезди како го посетуваат Миконос.

Сепак, голманот не е во центар на внимание, туку неговата атрактивна девојка, која ги покажа облините пред останатите посетители.

ФОТО: Убавата Доротеа се соблече во „Задруга“

Доротеа Јовановиќ одлучи да се опушти сама во туш кабината во реалното шоу „Задруга“, а камерите нималку не ѝ пречеле.

Задругарката се соблекла гола, па го наместила тушот директно кон нејзината интимна зона.

Цело време Доротеа имала цигара во раце, а тоа што ги покажала голите гради пред сите, вооппшто не ѝ пречело во уживањето.

Популарно