ВИДЕО: „Водев љубов на скутер на вода”

Магазинот Бекстејџ често знае да ги “бомбардира” македонските јавни личности со контроверзни прашања, а неретко успеваат и да извлечат одговори на истите.

Овој пат, на “жешкото столче” седна Александра Накова, која меѓу другото зборуваше за естетската хирургија, што би била доколку не е модел и дали се кае за животните грешки. 

Едно од прашањата на која Накова одлучи искрено да одговори е кое е најчудното место на кое имала секс:

“Да те лажам или да бидам искрена?”, праша Александра, а потоа одговори: “Скутер на вода”.

За мажите кои можат да ја освојат, за мноштвото казни за паркирање кои секојдневно ги добива и другите работи, дознајте од интервјуто во продолжение:

Кејт добила посебен роденденски поклон од Меган

Војвотката од Кембриџ пред неколку дена го прослави 39-от роденден во кругот на најблиското семејство. Кејт од страна на сопругот Вилијам наводно добила обетки со дијаманти и сафири, но ја изненадил поклон кој дошол преку пошта.

Британските медиуми пишуваат дека Кејт од Меган Маркл добила посебен поклон со што и односите меѓу принцевите парови значително се подобруваат.

Мирор пишува дека Кејт била воодушевена од поклонот на Меган кој бил многу креативен, иако во јавноста засега не е познато што војвотката од Кембриџ добила.

Кејт воопшто не ни очекувала поклон од Меган. Роденденската забава всушност била обична чајанка со сопругот и децата. А оваа година Кејт и Вилијам ќе прослават 10-годишнина од бракот.

(Фото) Славниот актер обвинет за канибализам, „испливаа“ морничави пораки кои ги испраќал

Холивудскиот актер Арми Хамер е обвинет за канибализам откако во јавноста се појавија низа пораки кои наводно им ги испраќал на жени.

„Јас сум 100 проценти канибал. Сакам да те изедам“, гласи една од пораките. Во друга размена на пораки пишува: „Морам да ја испијам твојата крв“ и „Ќе бидам многу „лош“ со тебе“. 

Во други пораки, Арми ѝ се обраќа на жената со „робинка“ и ѝ вели дека сака „да ѝ го отсече ножниот прст“, но и изразува желба за доминација над неа.

„Ти живееш само за да ми се покориш и да бидеш моја робинка. Би ти исекол ножен прст и би го чувал во џеб, така што секогаш ќе имам дел од тебе во своја сопственост“, пишува во една од пораките.

Наводните пораки од 34-годишниот актер не се верификувани, што наведе многумина да претпоставуваат дека би можеле да бидат лажни. Меѓутоа, жената која го обвинила Хамер дека ѝ испраќал пораки со сексуален канибализам тврди дека има докази дека пораките се од него, а не од некој друг.

Анонимна корисничка споделила фотографија за која наведува дека ѝ ја испратил Арми, а која прикажува тетоважа на раката слична на неговата. Се чини дека фотографијата е испратена од Инстаграм профилот на актерот, истиот од кој жената ги добивала контроверзните пораки.

(Фото) Беше најпопуларен во 90-те во Холивуд, ги „кршеше“ женските срца

Брендан Фрејзер ќе глуми во драмата „The Whale“. Ќе го гледаме во улога во каква што досега сме немале можност да го видиме, а некои веќе му предвидуваат номинација за Оскар.

Холивудскиот актер Брендан своевремено беше главна ѕвезда на најголемите авантуристички филмови, но 20 години подоцна поранешниот секс-симбол е далеку од ласкавата титула.

Откако стана миленик на жените ширум светот, денеска 52-годишниот Брендaн, нагло одлучил да се повлече од јавноста и да живее далеку од светлата на рефлекторите. Барем така било до неодамна, кога после толку многу години сепак одлучил да ги открие причините за тоа. Имено, тој тврди дека во 2003-та година сексуално го напаѓал тогашниот претседател на Холивуд Филип Берк.

„Со левата рака ме фати за половината, а со еден од прстите ме допираше во подрачјето на половиот орган. И почна да ја мрда раката. Ми беше лошо. Се чувствував како мало дете, како да имам кнедла во грлото. Мислев дека во секој момент ќе почнам да плачам“, изјавил актерот за магазинот „GQ“. Потоа додал дека тоа била главната причина поради која одлучил да се повлече.

Но, голема новост е тоа што Брендан сега се враќа на филмското платно и тоа во „The Whale“, а многумина веќе му предвидуваат номинација за Оскар.

Популарно