ВИДЕО: Го нарекуваа одвратен старец, Но...

Актер од Њујорк по име Френки кој има 65 години, по сугестија од неговата тетка решил да го промени изгледот. Неговиот изглед тој секогаш добивал улоги на бездомник, но после транформацијата тој изгледаше сосема поинаку.

Тој се пријави во емисија која се погрижи за промена на неговиот изглед, му ја сменија фризурата, брадата и облеката, а после сите тие промени публиката остна со подзината ута кога го виде. Уште еднаш се докажа дека фризурата и облеката и те како може да променат човек.

Односот со Хари е лош, а еве и зошто!

Односот меѓу Меган Маркл и принцот Хари е лош, а Меган наводно не сака да го прослави ниту роденденот заедно со него.

Поради изолацијата во која се наоѓа, како и фактот дека последните месеци медиумите ги имаат на тепат, војвотката не е расположена за прослава, вели нејзин пријател за странските медуми.

„Многу тешко го поднесува тоа што пријателите мораат постојано и неуспешно да ја тешат и тераат секој ден да се врати на старата верзија од себе“, објасни нејзин пријател, чиј идентитет не го откриваат медиумите.

Во претходните денови се појавија информации дека Меган ќе се разведе од Хари, а дали тоа ќе се случи навистина, останува да видиме во следниот период.

Шарлиз Терон: Престара сум за тие глупости

Актерката Шарлиз Терон откри дека можеби никогаш нема да се всели со маж.

44-годишната актерка која неодамна ја прекина долгогодишната врска со дечкото Стјуард Товсенд ова го откри во разговор за британски Мирор.

-Не знам дали некогаш ќе можам да живеам со некој. Да бидам потполно искрена, можеби че мораат да купат куќа покрај мојата, рече таа.

-Не знам дали некогаш ќе можам да се носам со тоа. Престара сум за тие глупости, истакна оскаровката додавајќи дека маж во животот воопшто не и недостасува.

(Фото) Гвинет Палтроу се фотографираше со 16-годишната ќерка

Актерката Гвинет Палтроу се фотографираше со својата 16-годишна ќерка, а фановите им порачаа дека изгледаат како сестри.

47-годишната актерка, ќерката Епл ја доби со поранешниот сопруг Крис Мартин, со кој го имаат и 14-годишниот син Мосес.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 generations of fanatics @tracyandersonmethod 💕

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Во петокот таа сподели фотографија по тренинг сесија. „Близначки“, „Дали Епл е твоја помала сестра?“ се само дел од коментарите.

Популарно