ВИДЕО: Од силните вибрации девојка остана без гаќички

Кога вртелешката на која седнаа почна да се тресе и вибрира, панталоните на девојката се слекоа, а со нив ги повлекоа и нејзините гаќички.

Момчето правеше очајнички обиди да помогне и се обиде со нога да го прекрие голиот задник на својата девојка, но едноставно напорите беа залудни на задоволство на останатите луѓе во вртелешката, но и на оние што минуваа покрај неа.

Во продолжение погледнете како изгледаше оваа хаотична ситуација.

Дефинитивно парот ќе го памети овој ден поминат во забавен парк.

ФОТО: Најжешката Албанка која е сон на секој маж

Даниела Камберли, позната по уметничкото име Фиби, е албанска поп пејачка со прекрасен изглед. Родена е во Тирана, каде ја остварува својата музичка кариера.

Згодната Фиби вежба редовно. Таа гордо го покажува своето тело кое е резултат на редовното посетување на теретаната, но и без генетиката, без која би било многу тешко да се постигне посакуваниот резултат.

Фиби го обожава летото, а плажата и е омилено место, каде најубаво си поминува.

ФОТО: На Милица и излегоа градите додека го шеташе кучето

Старлетата Мими Оро е фотографирана на Ада Циганалија како го шета кучето, но она што привлече најголемо внимание беа нејзините гради, кои излетаа од кошулата.

Иако Милица во фармерки и кошула сакаше да изгледа пристојно, сепак тоа не и успеа.

Додека брзала да го прошета кучето, Мими не облекла градник, па додека трчаше по кучето, градите и излегоа и тоа и се повторуваше постојано.

Популарно