ФОТО: Австралиската раперка покажа колку е згодна

Австралиската раперка во моментов го промовира својот нов албум "Survive the Summer" „Преживеј го летото), па најголема цел 1 е што е можно повеќе да ја има по медиумте.

Иги Азалеа е позната како дама на која разголувањето и провокативните фотографии не ѝ се страни, како и шетањето по улица во прилично чудни комбинации, кои веројатно само она може да ги разбере.

Овој пат се појавила во проѕирен фустан кој повеќе откривал отколку што покривал. Погледнете:

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно