ВИДЕО: Георгина заработила два милиони евра со само две видеа на Инстаграм?

Свршеницата на најдобриот португалски фудбалер Кристијано Роналдо, Георгина Родригез според последните информации на дел од медиумите заработила околу два милиони евра поради реклами на социјалната мрежа Инстаграм.

Георгина, која е ултра популарна, па има 15 милиони следбеници и сето тоа најмногу и поради Роналдо, за две реклами што ги постирала на својот профил, а во кој таа е во главна улога и рекламира избелувачи на заби заработила милиони. Не толку, колку што во семејството носи Роналдо, ама очигледно е дека има придонес за раскошниот живот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sencilla 💃🏻😁 en Shanghai con @hismileteeth ...💗...✈️🌍 #sweetdreams #travel #love

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Геогина со секси рекламите практично ги збеснува мажите, а често рекламира и долен веш, па уште попровокативно изледаат нејзините споделувања.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️ @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

ФОТО: Нивес Целзиус позираше речиси гола

Нивес Целзијус своите следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм ги почести со нова жешка фотографија во оваа година, а поради жешките кадри горат и коментари.

Имено, Нивес позираше на тераса само во долна облека, додека на себе носи високи потпетици. Во преден план ги истагна нејзините облинии, а она што на сите им падна на очи се огромите гради кои едвај успеала да да ги покрие со минијатурниот прслук.

Поради нејзините огромни гради, жешката Хрватка ја споредија со најпознатата продавачка на овошје на Балканот, позната како Кристина Мандарина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I ovako svaki dan... 💙

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ВИДЕО: Џиџи топлес, Бела гола, Хејли го покажа задникот

Убавите манекенки го красат календарот на V магазин, но има една мана - бројот е лимитиран. "V magazine" ја прославува новата декада на успешно постоење со лимитиран календар за 2020-та година, на кој се наоѓаат бројни славни манекенки. 

За календарот позирале Џиџи и Бела Хадид, Керолајн Марфи, Хејли Болдвин, Карли Клос, Грејс Елизабет и многу други.

Џиџи позирала топлес и се наоѓа на насловната страна на календарот, додека внатре на водечката позиција го краси јануари. Нејзината сестра сестра Бела позирала сосема гола, а била покриена само со тексас јакна...

Сопругата на Џастин Бибер, убавата Хејли Болдвин, позирала во маица и гаќички кои го истакнале нејзиниот задник... Како изгледало зад камерите, погледнете во приложеното видео.

(ФОТО) Нивес Целзиус: „Имаш цицки, имаш се“

Токму кога нејзините обожаватели на друштвените мрежи помислиле дека виделе се, Нивес Целзиус (38) успеала да ги изненади повторно.

Пејачката овој пат позирала во некое поопуштено издание. Седела на каучот и гледале телевизија, но сепак успеала да ги стави атрибутите во прв план.

„Сакаш јастук, сакаш потпирач за раце, сакаш маса за грицки кои секогаш ќе ти се при рака… Имаш гради, имаш се“, напишала во описот на фотографијата на која фановите имале прилика да видат како градите навистина и служат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Imaš cicke, imaš sve 😂

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Популарно