ФОТО: Објавија прва фотографија од бебето и споделија семеен момент

Неодамна во светот одекна веста дека Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли добиле трето дете, а оваа информација успешно ја криеле од јавноста повеќе од два месеци.

Рејнолдс сега на Твитер објавил и прва фотографија од бебето, споделувајќи со своите 15 милиони следбеници емотивен семеен момент.

Имено, на фотографијата се гледа како 42-годишниот актер ја прегрнува својата 10. години помлада сопруга, додека во рацете ја држи својата новородена ќерка, а сетоа тоа во недопрената природа на канадските шуми.

Тој во описот апелира на луѓето да ја чуваат животната средина и додал дека е горд на климатскиот напред во последниве 4 години.

„Ја сакам Британската Колумбија. Сакам мојата ќерка да го има истото природно игралиште во кое и јас пораснав.  На 21. октомври кандидатот за кој ќе гласате ќе води политика за климатските промени наредните четири години“, напишал тој, воедно откривајќи дека бебето е девојче, што досега не беше познато во јавноста. Ова е нивно трето дете, веќе ги имаат Џејмс и Инез.

(Фото) Ќерката на Моника Белучи има 15 години и преубава е!

Манекенката Дева Касел е родена на 12 септември 2004 година во Рим и веќе се заниамва со манекенство, а обожавателите тврдат дека е иста како мајка и, познатата италијанска актерка Моника Белучи.

Дева е ќерка на францускиот актер Венсан Касел и преубавата Белучи, кои беа во брак од 1999 до 2013 година и од тој брак имаат уште една ќерка Леона Касел.

Дева неодамна направи модна кампања за познатиот бренд „Долче и Габана“, со кои соработува нејзината преубава мајка.

Фановите зборуваат дека Дева и Моника имаат неверојатно лице, дури и дека изгледаат како близначки.

Меган и Хари се прогласени за најголеми губитници

Меган Маркл и принцот Хари како што тврдат експертите, се прогласени за најголеми губитници во британското кралско семејство за време на траењето на пандемијата на коронавирусот.

Авторот на неколку изданија за дворецот, Фил Дампиер, смета дека тие двајца ја изгубиле приликата да го зајакнат својот имиџ откако се преселија.

-Мислам дека изолацијата добро му дојде на кралското семејство и неговите членови, тие постојано се промовираа и ги промовираа сите свои хуманитарни акции, освен за Меган и Хари. Тие испаднаа големи губитници во сето ова бидејќи сега тие испаднаа некој кој е целосно неважен во својата земја, изјави Фил.

ДНК тестот покажал дека Принцот Хари не е татко на малечкиот Арчи: Скандалот добил сосема нов пресврт!

Принцот Хари и Меган Маркл станаа родители на малиот Арчи пред нешто повеќе од една година, сепак, шпекулациите дека принцот всушност не е неговиот татко не престануваат.

Второто го тврдеше магазинот „Глобус“, повикувајќи се на неименуван извор кој, само неколку месеци пред да се роди Арчи, им открил на споменатите медиуми дека малечкиот воопшто не е син на принцот.

Како што објаснил наводниот извор, како дел од стандардната постапка на судот каде што се утврдува татковството пред раѓањето на детето, резултатите од ДНК тестот покажале дека Хари не е татко на идното дете.

Хари од шок пребледе, а Меган се расплака. Тој не можеше да верува во резултатите“, започнал изворот, додавајќи дека принцот наскоро ги обвини непријателите на Меган пред судот за саботирање на тестот.

За да приказната не се прошири понатаму, Хари направил нов тест кој покажал дека тој е татко на тогашниот уште нероден Арчи. Сепак, изворот забележува дека другите членови на кралското семејство долго време биле сомничави кога станува збор за вистинскиот татко на најмладиот член.

Популарно