ФОТО: Тој има 69 години, а таа само 20

Флавио Бријаторе, италијански бизнисмен и поранешен шеф на Реноа во Формула 1, им нова девојка.

Ништо не би било чудно ако разликата помеѓу не е 49 години.Имено тој има 69 години, а таа само 20 години.Тој бил во врска и со Наоми Кембел и Хајди Клум.

(Фото) Фановите згрозени од домашната канцеларија на Деми Мур

Фановите на Деми Мур се згрозени откако објави фотографија од домашната канцеларија - купатилото. Во промоцијата на нејзиниот нов поткаст, 57-годишната актерка споделила фотографија од купатилото во кое има и кауч.

„Возбудена сум што конечно со вас го споделувам она на што работам. Првата епизода #DirtyDiana излегува во понеделник, на 13-ти јули“, напишала покрај фотографијата на која седи на каучот, со лаптоп на столица, а позади неа се гледа и WC школката.

Во просторијата има и тепих, а позади актерката има и мијалник и многу козметички производи. Каучот со цветен дезен порано стоел во нејзината дневна соба, според фотографиите кои ги објавувала за време на карантинот.

„Ова купатило дефинитивно е проклето“, „Ова е најчудното купатилот кое некогаш сум го видел“, „Имам толку многу прашања“, „Деми???“, се само дел од коментарите.

Актерката постојано е во друштво на 20 години помлади момчиња

Актерката Кејл Бекинсејл одговори на критичарите кои и упатуваат коментари дека постојано излегува со мажи кои се толку помлади од неа, што можат да и бидат деца.

Романсата меѓу 46-годишната актерка и нејзиниот нов љубовник Гудиј Грејс е во фокусот на јавноста уште од април оваа година. Грејс неодамна го прослави својот 23 роденден.

-Зошто продолжуваш да излегуваш со момчиња кои можат да ти бидат деца, напиша еден следбеник на нејзината објава на Инстаграм. -Секоја врска која сум имала досега е за да ве нервирам, кратко одговори Бекинсејл.

Ѕвездата на филмот „Underworld“ претходно имаше краткотрајна афера со Пит Дејвидсон, кој тогаш имаше 25 години. Минатата година кратко се гледаше и со 24-годишниот Мет Риф.

Сега сите го гледаат поради друга причина

Реј Лиота се верил со 20 години помладата Нитол, од која што не се одвојува. Актерто Рај Лиота (65) ѝ приредил вистинска претстава на својата 20 години помлада вереница.  

Парот не се одвојувал еден од друг во Санта Моника. Толку многу се внеле во сето тоа што актерот не сфатил каква грешка направил. 

Имено, кога конечно зел здив од бакнувањето, сфатил дека во автомобилот наполнил дизел гориво наместо бензин.

Лиота не изгледал многу вознемирен поради тоа, а штом ја платил сметката, парот се упатил кон механичар да го испумпа од резервоарот погрешното гориво.

Според американските медиуми, парот е во врска од минатата година, а не кријат колку многу страсти постојат меѓу нив.

Инаку, Реј е најпознат по улогата на Хенри Хил во криминалистичката драма „Добри момци“, а отсекогаш ги восхитувал дамите со својот сексапил. Но, потоа направил пластични операции, а последиците се видливи на неговото лице.

Популарно