(Видео) Џенифер Лопез "како од мајка родена" во новиот спот

Латино дивата Џенифер Лопез отиде чекор подалеку и ги изненади сите со својат потег. Имено, пејачката сними нов спот за песната „ In The Morning“, а во него се појавува како од мајка родена, целосно гола.

Во новото контроверзно видео, славната пејачка ја гледаме целосно гола со ангелски крилја, а нејзините најинтимни места на телото се изложени на очите на милиони луѓе ширум светот. Во моментите кога камерата ја снима одблизу, згодната 51-годишна жена успева да ги покрие градите, брадавиците и гениталиите со вешто осмислени пози, но сè е сепак многу провокативно и шокантно.

На видеото покажа и како би изгледала русокоса, а во текот на целата нејзина кариера не сме имале можност да ја гледаме со платина боја на коса.

Џеј Ло на својот профил на Инстаграм објави краток инсерт од спотот објаснувајќи ја симболика и пораката што ја носи.

"Јас сум толку возбуден што имам видео запис за оваа песна пред вас. Полн е со симболика за мрачна, еднострана врска и сознание дека не можете да смените никого ...Само самите себе можете да се промените! Раширете ги крилјата и оддалечете се од некого или од што било кој навистина не цени сѐ што имате да понудите “, напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

(Фото) Лила во кратко црвено фустанче го покажа бујното деколте

Македонската водителка Лила Филиповска што и да направи веднаш завршува во медиумите. Лила, како и сите граѓани, одлучи слободната недела да ја помине уживајќи надвор на сонце.

Овој пат изненади со нејзиниот стајлинг. Весело и кратко црвено фустанче, кое точно открива сѐ што треба, беше изборот на Лила.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

(Фото) Маријана Станојкоска завзема жешка поза

Македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојкоска често објавува фотографии на Инстаграм, а многу од нив се направени за потреби на некој производ кој Маријана го рекламира.

Но како и да е таа секогаш се труди на оригинален начин да го привлече вниманието на купувачите и на своите фанови, па така и овојпат.

Имено Маријана објави фотографијана која таа е во полу лежечка состојба, огледало во студио, а ногата ја крена високо и покажа колку е еластична.

Следеа еден куп коментари и повеќе од 1300 лајкови за само еден час.

(Фото) Ванда Нара објави „жешки“ фотографии по градник и гаќички

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, а последните кои се појавија повторно ги возбудија фановите.

Атрактивната избраничка на Икарди често знае да позира целосно гола, а овој пат реши да се фотографира во домашно издание, и тоа по - гаќички и градник.

Популарно