(Фото) Ратајковски позираше топлес и го покажа совршеното тело

Манекенката Емили Ратајковски на социјалната мрежа Инстаграм објавила видео и фотографија на која е топлес.

Имено, атрактивната бринeте е позната по фактот што често споделува голи фотографии со своите следбеници на споменатата социјална мрежа, како и фотографии на кои позира во бикини и гордо ја истакнува својата совршена фигура на тело.

Овојпат Емили одлучила да го покаже својот тенок струк, рамен стомак и фит фигура и тоа во црна долна облека и длабоки кремасти чизми.

Ниту нејзините следбеници очигледно не останале имуни на оваа фотографија, па многу од нив ѝ напишале дека е навистина прекрасна.

„Прекрасна“, „Какво тело“, „Изгледаш навистина преубаво“, биле само дел од коментарите.

Да ве потсетиме, Емили Ратајковски и бизнисменот Себастијан Бер-Меклард неодамна го завршиле својот четиригодишен брак, а странските медиуми шпекулираат дека причината за нивната разделба е неверство. Тие двајца имаат и 18-месечен син Силвестер Аполо.

(Видео) Познатата водителка ги испровоцира мажите во секси црна комбинација

Познатата македонска водителка Марјана Станојковска реши да ги испровоцира сите мажи со последната Инстаграм објава.

Имено, таа во објавеното видео позира во црна секси комбинација, а неколку секунди провокативно ги снимаше нозете.

Станојковска ја освои македонската јавност со сјаните усни, бујното реколте и привлечните нозе.

Целото видео погледнете го ТУКА

(Фото) Сандра Африка повторно ги зголемила градите

Популарната пејачка Сандра Африка, како што дознава ПИНК, била оперирана пред две недели во приватна клиника во Белград.

Иако нејзините тезги низ регионот, но и во дијаспората, беа закажани неколку месеци однапред, Сандра беше принудена да откаже само неколку средби со јавноста, за да ги замени “истрошените силикони“, кои ги планираше подолго време, но не можеше поради зафатениот распоред.

-Сандра долго време ја планира оваа операција. Не сакаше во текот на летото поради турнејата, имаше настапи секоја вечер, а во текот на летото не е соодветно да се прави тоа. Штом малку се олади, таа некако успеа да откаже неколку настапи и да закаже операција. Имаше некои проблеми, сакаше подобар естетски ефект, а време беше за тоа,  вели за ПИНК извор близок до пејачката и додава:

-Се е супер фала Богу помина, отиде кај проверени луѓе. Малку ги зголеми градите, нема да има некоја огромна разлика, но ќе изгледаат побујно, помазно. И наредиле строг одмор, поради што не можела да работи, но по неколку дена, кога се се нормализира, снимила спот за нова песна, која наскоро ќе ја објави. Сега се е во ред, таа одлично реагираше на операцијата и функционира сосема нормално, заклучува изворот.

Да потсетиме, ова е трета операција на градите на Сандра – многу одамна, пред да стапне на сцената, ги зголеми градите, кои веќе еднаш ги промени во 2015 година. Седум години подоцна следеше уште една операција.

(Фото) Македонската водителка позира во автомобил во провокативен фустан

Најпознатата македонска водителка, Марјана Станојковска на својот „Инстаграм“ профил објави фотографии на кои позира во автомобил, во провокативен фустан.

На фотографиите се акцентирани нејзините гради и долгите нозе. Изгледот го надополни со впечатливи обетки.

Популарно