ГАЛЕРИЈА: Погледнете каква 23 годишна убавица си фати италијанскиот милионер

23-годишната мисица и 50-годишниот италијански милионер покрај добриот фит изглед, привлекуваат внимание и поради разликата во годините.

Ариадна Гутиерез и Џанлука Ваки деновиве стана хит на социјалните мрежи. Убавата Колумбијка се прослави со учеството на „Мис Универзум“ во 2015 година, каде погрешно беше крунисана за победничка и ѝ беше одземена титулата.

Коментари

Популарно