ФОТО: Роналдо доби ќеркичка

Алена Мартина само што се роди. Алена и Гео се супер. Сите сме многу среќни, напиша Роналдо пред неколку минути на Фејсбук, споделувајќи и фотографија од болничкиот кревет. 

Коментари

Популарно