ФОТО: Погледнете колку чинат 2 нескафиња, вода, лежалки и чадор во Сарти

Иако пуштија муабет дека сите цени се покачени во Грција, веројатно тоа не важи за Сарти на вториот крак на Халкидики. Нес кафе со вода и лежалка и чадор се исто како и лани 2 ипол евра или 150 денари. Скапо или не?

13936847_10157323249485613_1842926553_n

Испратено од Сашо

ФОТО: Нова мода во Скопје - погледнете како излезе од дома оваа скопјанка

Временските услови и студот оваа година не натераа да ги извадиме зимските палта во Април, па оваа скопјанка заборавила да ја отстрани закачалката.

Испратено од Симеон

Популарно