(ВИДЕО) СРАМ ВО ЖИВО: Гостинка среде интервју ги покажа голите гради… еднаш, два пати, три пати!

Аргентинската актерка Вирџинија Галјардо не облече градник пред интервју што се емитуваше во живо и зажали бидејќи неколку пати и излетаа голите гради и ова видео стана вирален хит.

Нејзините гради ги виде целата планета и тоа неколку пати.

Започнете со гледање од 2:20 на видеото!

ВИДЕО: Мајка го учи синот да вози - Пушти го квачилото „пи*ка ти материна!

Една мајка реши да седне во кола и од местото на совозач, да го научи своето малолетно дете да вози. Оваа снимка заврши на Инстаграм по брдото негативни коментари.

Не само што е непримерно да малолетно дете да седне зад воланот, туку што и инструкторот е недоволно стручна личност – мајката.

А дека се може да биде уште полошо, покажува и начинот на кој му се обраќа:

„Пушти го квачилото „пи*ка ти материна! Кога ќе почувствуваш дека ќе го пуштиш, тогаш тргаш на кочницата…“, можеше да се слушне на снимката.

Погледнете ја снимката и самите проценете дали претеруваме:

 

A post shared by Koja Vitez (@vitezkoja81) on

ФОТО 18+: Станија се тушира - старлетата потполно ГОЛА

Најпознатата српска старлета Станија Добројевиќ секојдневно објавува фотогрфии на социјалните мрежи, а понекогаш дури претерува со провокативните објави со кои ја разбудува машката фантазија.

Станија ги шокира фановите со својата последна фотографија која ја објави на Инстаграм. Додека се туширала, поизнатата старлета се фотографираше и ја објави оваа фотографија на Инстаграм во апликацијата Стори.

ФОТО: Матурантката која го запали цел Балкан

Фотографиите од згодната црнокоса се раширија на социјалните мрежи со брзина на светлината.

Девојка од Босна го сврте вниманието на целиот Балкан. Матурантката чиј идентитет е непознат, се појави на матура со заводлива креација, која повеќе открива отколку што сокрива.

Популарно