ФОТО: Сопругот ја наслика Каролина Гочева

Сопругот на македонската поп ѕвезда, Каролина Гочева, македонскиот сликар Михаил Корубин на својот инстаграм профил објави фотографија од уметничка слика инспирирана од неговата сопруга Ова не е првпат Михаил да ја наслика Каролина, со која стапи во брак кон крајот на минатиот месец.

Коментари

Популарно