(ФОТО) Вакво селфи никој не очекуваше, па сите ги изненади

Во пресрет на големиот солистички концерт на музичка ѕвезда Дара Бубамара на 21 април годинава таа направи потег кои ја изненади целата јавност.

Дара на својот концерт на публиката им вети многу луда забава, а доказ за тоа е и фотографијата која ја шокираше јавноста.

 

@darabubamara_official show, 21APR @stark_arena

A post shared by ZORAN BIRTAŠEVIĆ (@zoranbirtasevic) on

Коментари

Популарно