ФОТО: Како ли оди? Мелита во брутално краток фустан и екстремно високи потпетици

Мелита која е позната по својот провокативен стил овој пат ги воодушеви сите со својата секси комбинација. Имено, поранешната водителка на социјалните мрежи објави неколку фотографии на кои позира во ултра кратко фустанче од црна тантела кое во прден план ги стави нејзините нозе, а целата комбинација ја зачини со црни сандали на платформа и со тенки, екстремно високи потпетици.

Коментари

Популарно