ФОТО: Кејт Аптон се „исуши“

Кејт Аптон е најпозната „плавуша“ со природни гради на светот и беше во средната класа на манекенки, помеѓу слабите и плус сајз манекенките.

Моделот сепак реши да ослабе и да им се придружи на стандардните макекенки и успеа во тоа, но еве како сега изгледа.

Сепак фановите на Кејт може да здивнат. И покрај тоа што таа изгуби повеќе килограми градите останаа исти, па затоа некои од фановите помислија дека можеби сепак се работи за некоја естетска корекција.

Коментари

Популарно