„Зависна сум од мастурбација, имам 5 оргазми на ден“

Актерката Џејда Пинкет Смит ја заинтригира јавноста откако изјави дека е зависна од мастурбација откако баба и на само девет години ја научила да се самозадоволува.

Имено, 46 годишната актерка во новата епизода на својата емисија разговараше за сексот со мајка си Адријен и 18 годишната ќерка Вилоу Смит.

- Баба ми ме научи да се задоволувам, бидејќи сакаше да сфатам дека задоволството доаѓа од мене, а не да наоѓам маж за да ме задоволи. Тогаш имав девет, открива сопругата на Вил Смит и додава:

- Во еден период без зависна од мастурбација и еден ден си реков, доста е, доживуваш пет оргазми на ден, и кажа на ќерка си.

Ова не е првпат Џејда отворено да зборува за сексот во јавност, а исто така вели дека успехот в бракот со Вил Смит е тајна од спалната соба.

Коментари

Популарно