ФОТО: Гоца Тржан топлес во танга

Српската пејачка Гоца Тржан веќе неколку пати досега беше на летување во Грција, а од таму се врати со архива на жешки фотографии.

Едни од тие фотографии беа и овие две кои пејачката ги објави на својот Инстаграм профил и со тоа ги запали фановите.

-Ми недостасува плажа, летување и одмор, напиша пејачката и сподели две топлес фотографии, погледнете.

 

A post shared by Goca Trzan (@gocatrzan) on

 

A post shared by Goca Trzan (@gocatrzan) on

Коментари

Популарно