ВИДЕО: Антонија Шола во провокативно бикини во новиот спот

Познатата хрватска пејачка Антонија Шола која му беше една од поблиските пријателки на Тоше Проески.

Шола во нејзината земја е вистинска атракција и популарна, а со нејзиниот најнов спот само собира воздишки.

Имено таа во својот најнов видео запис за песната „Битанго моја" се појавува во провокативен костим за капење,погледнете.

Коментари

Популарно