ФОТО: Ќерката на Хелена Роза во сески танга бикини

Хелена Роза пред  една година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее.

Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство.

 

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

На фотографиите таа ужива во Австралија и не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм.

 

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

Очигледно дека животот во Нов Зеланд и годи.

 

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

Коментари

Популарно