ФОТО: Слоба се огласи после секси снимката на Дара Бубамара

Слоба Радовановиќ на овој начин „ги подгреа гласините“ дека има нешто повеќе во неговиот однос со атрактивната Дара Бубамара.

Тој на својот инстаграм профил го искоментира скандалозното видео кое „по грешка“ го објави пејачката, на кое гола се задоволува со вибратор.

Коментари

Популарно