ФОТО: Дара Бубамара повторно објави „жешка“ слика од нејзиниот кревет

Популарната пејачка Дара Бубамара секојдневно ги изненадува своите фанови на Инстаграм.

Дара е многу активна на Инстаграм, па објавува снимки и фотографии во различни изданија и различни места. Па така и овој пат објави едно „жешко“ селфи од креветот и покажа како ужива пред спиење.

Бубамара на фотографијата е покриена речиси до глава, па нема сомнеж дека со фотографијата ги возбуди мажите, како и многупати досега.

Да потсетиме, Дара Бубамара пред неколку месеци беше во голем скандал. На социјалната мрежа Твитер се појави снимка од Дара на која е гола, а во прв план се нејзините огромни гради, додека во раце држи вибратор.

Коментари

Популарно