ФОТО: Папараците го „уловија“ задникот на Георгина

Кристијано Роналдо ужива со својата девојка Георгина Родригез и остатокот од семејството на одмор во Грција по напорната сезона.

Фотографите долго време чекаа за да ги фотографираат Роналдо и Георгина, која им беше посебна цел и на крајот успеаа да „уловат“ кадар со нејзиниот задник.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Amore mio 💏😘

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Коментари

Популарно