(ВИДЕО) 23 бодови за "немирната" тоалета: Се занела па ги покажала голите гради на сред емисија, а тоа не го ни забележала

Лилијан Асебо ја местела тоалетата и случајно покажала многу повеќе од што сакала.

Во норвешката верзија на емисијата "Танц со ѕвездите", големо внимание привлекла сексапилната Лилијан Асебо, која пред камерите ги покажала голите гради. 

Откако го изиграле тангото, Лилијан и нејзиниот партнер Ерик Фолестад ги чекале оцените на судијата. Додека Лилијан ја поправала тоалетата, не ни забележала дека ја покажала својата десна града. 

Во секој случај, денес сите знаат која е Лилијан Асебо, бидејќи оваа снимка станала вистински хит, а таа и Ерик на крајот добиле 23 бода за својот настап.

Дневен хороскоп

Овен  

Пресокнете го утринското кафе, направете си здрав појадок. Целиот ден ќе ви тече според планот и поради тоа нема да имате грижи. Главоболката која може да ви се појави излечете ја со одмор и релаксација во својот дом.

Бик

Партнерот толку многу ќе ве усреќи толку многу што нема да имате време да мислите на ништо друго. Вашата среќа зависи само од тоа дали доволно ја посакувате.

Близнаци

Мислите нема да ви се оттргнат од вашиот партнер. Толку многу ќе ви биде жал за сѐ што сте му сториле, што цел дена нема да можете да се расположите. Признајте си ги грешките, кој признава – половина му се простува.

Рак

Иако утринското будење ќе ви биде тешко, денот ќе ви започне како песна. Сѐ ќе ви оди од рака и поради тоа ќе направите среќни многу луѓе кои се наоѓаат во вашето опкружување.

Лав

Иако мислите дека монотонијата ќе продолжи и денес, некој ваш пријател или познаник ќе ве покани на прошетка или дневно кафе. Имајте позитивни мисли за и позитивни работи да ви се случуваат.

Девица

За да се чувствувате убаво во сопствената кожа, денот почнете го со утринска гимнастика. Наместо да седнете на кафе со твоите пријатели, договорете се да пешачите. При дневната прошетка, можна е средба со некој од бившите партнери.

Вага

Наместо работите да ги преправате во своја полза, размислете малку како се чувствува и спротивна страна. Можна е мала караница со некој близок, но брзо ќе се среди и нема повеќе да бидете вознемирени.

Скорпија

Започнете да планирате некое патување. Тоа ќе ви ги оттрне вашите мисли и ќе се чувствувате поубаво. Пријателите ќе сакаат да ве одведат на некоја забава, не ги разочарувајте, придружете им се.

Стрелец

Иако имате негативно мислење за претстојниот период, ве очекува пријатно изненадување. Денот ќе ви биде толку исполнет, што сосема ќе заборавите на сѐ што ви претставувало грижа во претходниот период. На крајот од денот ќе се чувствувате полесно бидејќи ќе завршите обврска која ви стоела на глава.

Јарец

Поради вашата снаодливост, неделата ќе ви започне многу позитивно. Но, доколку еднаш ви се посреќило, немојте да мислите дека среќата ќе ве прати постојано, спуштете се на земја.

Водолија

Пред да ги донесете денешните одлуки, добро размислете. Поради вашите избрзувања можно е да направите грешка на вашето работно место, за која подоцна ќе се каете.

Риби

Денот започнете го со насмевка. Колку попозитивно влезете во оваа недела, толку поголео ќе ви биде расположението на вас и на вашите блиски. Здравјето е добро, но можна е мала главоболка поради честите промени на времето.

(ВИДЕО) Движењата на пијаниот Пирло станаа хит на социјалните мрежи

Андреа Пирло изминатиов вторник го организираше фудбалскиот спектакл на „Сан Сиро“ со кој и официјално се прости од активното играње фудбал, а иако видовме безброј комични видеа на кои обично во прв план беше Бобо Виери, сега на социјалните мрежи посебен хит стана едно видео од дискотека во Милано.

Од истото се заклучува дека дружењето и забавата од теренот и соблекувалната продолжило и во дискотеката, а движењата на Пирло и Албертини после одредено време пиење алкохол едноставно ги насмеаја фудбалските фанови…

(ВИДЕО) Била пијана – Тоа што го направи момчето пред камерите ќе ве остави без зборови

Девојката била пијана – Тоа што го направи момчето пред камерите ќе ве остави без зборови

Момче и девојка кои беа во алкохолизирана состојба завршија во иста соба, но тоа што го направи ова момче ќе ве остави без зборови. Ова видео има силна порака: Вистинските мажи не искористуваат девојка.

Погледнете…

Популарно