Нова војна меѓу Врањеш и Карлеуша

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш “индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди.

Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој престана да му одговора на пораките е  Јелена Карлеуша. Тој тврди дека знае за многу работи од минатото на Дара, па сакаше да ја испровоцира на сметка на сексуалната способност.

-Сепак, тој не очекуваше Дара јавно да го навреди со оглед на фактот дека тие имаат заедничко минато и дека тој многу повеќе знае за неа . Тој полуде кога видел што објавила Дара и веднаш ја испратил заканувачка порака, вели изворот кој тврди дека Врањеш има намера да ги објави  сите мажи со кои била Дара.

По  упатените навреди и кажани вулгарни зборови помеѓу Дара и Огњен се подготвува освета од двете страни.

Тој сега има намера да ја уништи Дара која го блокираше на социјалните мрежи.

ФОТО: И Шерифовиќ лута на нас

Марија Шерифовиќ, победничката од 2007 година на Евровизија, вчера на социјалните мрежи ја коментираше Евровизија 2019, побара да се гласа за тамара и упати порака дека таа е најдобра.

Таа истакна дека повеќе нема да го гледа ова шоу, гневна на победата на Холандија и дека е разочарана што Македонија не дала ниту еден поен на Србија.

ВИДЕО: Дарко Лазиќ изнесе страшни детали за кои досега молчеше!

Во опуштена атмосфера, Дарко Лазиќ, прв пат по тешката сообраќајка зборуваше за својот живот.

Освен за големата несреќа, пејачот зборува, за поранешната сопруга, за иднината и тоа дека ќе биде татко.

ФОТО: Вака изгледаше Цеца на сцојата матура

Најголемата балканска турбо фолк ѕвезда, Цеца во 1991 година славеше матура.

Младата пејачка и тогаш беше позната, а за својата матура изгледаше вака:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Популарно